/

Turniej Chrobrego na Facebook

N. Kościuch: "Szału nie było"

Norbert Kościuch wystąpił w sobotnich Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostwach Nice Polskiej Ligi Żużlowej o Koronę Bolesława Chrobrego rozgrywanych w Gnieźnie. Popularny Norbi wywalczył 6 punktów i ostatecznie został sklasyfikowany na jedenastej pozycji. Najważniejsze zawody są przede mną w październiku razem z moją drużyną - zaznaczył.

08 Wrz 2015 autor Natalia Zawodna

P. Dudek: "To tylko kolejne zawody"

Patryk Dudek zajął czwarte miejsce w Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostwach Nice Polskiej Ligi Żużlowej o Koronę Bolesława Chrobrego. Zielonogórzanin wygrał z czternastoma punktami rundę zasadniczą, jednak w finale uległ aż trzem rywalom, przez co stracił królewską koronę.

07 Wrz 2015 autor Natalia Zawodna

Rafał Okoniewski nowym królem! (relacja)

Zwycięstwem Rafała Okoniewskiego zakończyły się Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice PLŻ O Koronę Bolesława Chrobrego. Drugie miejsce zajął Hans Andersen, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Andrzej Lebiediew.

05 Wrz 2015 autor Mateusz Domański

Turniej już tuż tuż - ciekawostki medalowe

W siedmiu dotychczas rozegranych edycjach Turnieju o Koronę Króla Bolesława Chrobrego rozdano 21 medali. W przeddzień rozegrania kolejnej odsłony tych arcyciekawie zapowiadających się zawodów przyjrzyjmy się jak rozkładały się krążki pomiędzy poszczególnych zawodników, kluby oraz kraje.

04 Wrz 2015 autor Natalia Zawodna

Wesprzyj Darcy'ego Warda podczas Turnieju Chrobrego!

Dwa tygodnie temu świat żużlowy obiegła przykra informacja o poważnej kontuzji Australijczyka, Darcy'ego Warda. 23-letni jeździec Falubazu Zielona Góra w ostatnim biegu wespół z Patrykiem Dudkiem miał przypieczętować pewną wygraną gospodarzy nad zespołem z Grudziądza. Niestety fatalny upadek sprawił, że żużlowiec doznał urazu kręgosłupa.

04 Wrz 2015 autor angelika

Kto dołączy do panteonu gnieźnieńskich królów? - zapowiedź Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Nice Polskiej Ligi o Koronę Bolesława Chrobrego

W sobotę na torze w Gnieźnie rozegrane zostaną Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice Polskiej Ligi Żużlowej o Koronę Bolesława Chrobrego. Organizatorom udało się zgromadzić całkiem ciekawą stawkę zawodników.